Keresés:     2018 október 20. szombat

U20 EB - Szerbia ellen folytatjuk a nyolc között

Magabiztos, 66-48 arányú győzelmet aratott válogatottunk Belgium ellen az U20-as EB nyolcaddöntőjében. Csapatunk tagjai közül Dalma 17 ponttal és 6 lepattanóval vette ki részét a sikerből. Csütörtökön 18 órától Szerbia ellen már az elődöntőbe jutás a tét. Szurkoljunk lányainknak minél többen!

Magyarország - Belgium 66-48 (23-10, 14-9, 19-15, 10-14)

One big quarter was enough in Zalaegerszeg
We have managed to win in a game that was very tight for three quarters, but ten minutes of excellent performance on both ends brought the next victory away from home in Zalaegerszeg
10/17 19:23
    A harmadik negyedben lehúztuk a rolót
A szünet utáni 10 percben bemutatott védekezésünkre és támadásainkra nem volt válasza ellenfelünknek, így szoros félidő után magabiztos sikert arattunk Zaalegerszegen
10/17 18:53
    We will be tried hard in Zalaegerszeg
We will continue our championship campaign in the home of ZTE NKK who are dangerous against every team in the league
10/16 10:47
    Komoly erőpróba vár ránk Zalaegerszegen
Szerdán 17 órakor a mindenkire veszélyes ZTE NKK otthonában folytatjuk a bajnoki küzdelmeket
10/15 14:36
    Three games, three wins
The weekend brought three road wins for our Euroleague group phase rivals
10/15 10:14
    Három meccs, három győzelem
Euroligás csoportellenfeleink számára három idegenbeli győzelmet hozott a hétvége
    Olympiacos and Riga joined our group
Two Euroleague qualifiers have been played on Friday to which we have paid attention
10/12 21:43
    Az Olympiacos és a Riga csatlakozott a csoportunkhoz
Pénteken játszottak két olyan Euroliga selejtezőt, melyre fél szemmel mi is odafigyeltünk
10/12 21:01
    Az első idegenbeli bajnokira készülünk
Két hazai győzelem után a bajnokság harmadik fordulójában a PINKK-Pécsi 424 otthonában lépünk pályára szombaton 18
10/12 15:29
    Getting ready for the first league game away from home
After two home-court victories we will play in PINKK- Pécsi 424's home at 6
10/12 12:08
    Novomatic Aréna Sopron - Újabb 5 évig kéz a kézben!
2015
10/09 09:56
    Domestic leagues underway in other parts of Europe
For teams playing in the Euroleague Qualification Round their domestic leagues have begun
10/08 11:06
    Több európai bajnokság is elkezdődött
Az Euroligás csoportkörbe jutásért selejtezőt játszó csapatok számára is megkezdődött a hazai pontvadászat
10/08 11:02
    Hard-fought win against DVTK
We have managed to win a game that was close for thirty minutes, but then our defense has delivered the success yet again
10/06 20:27
    Küzdelmes győzelmet arattunk a DVTK ellen
Nagy csatát vívtunk miskolci riválisunkkal, de a szünet utáni harciasabb védekezéssel, pontosabb játékkal 17 pontos sikert könyvelhettünk el