Keresés:     2015 március 02. hétfő

Sportgálán díjazták a legjobbakat

Vasárnap ünnepélyes Sportgála keretében köszöntötték Sopron azon sportolóit, akik 2014-ben nemzetközi és országos szinten első-, második-, illetve harmadik helyezésükkel öregbítették városunk hírnevét, közte klubunk és Akadémiánk tagjait is. Gratulálunk a szép teljesítményekhez!

Csapatbajnoki eredmények

UNIQA Euroleasing Sopron Kosárlabda Felnőtt 3. hely, MK 2. hely, Közép Európai Liga 2.hely

Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U15 serdülő 3. hely

Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U17 kadett 3. hely

Soproni Darazsak Akadémia Kosárlabda U19 Junior 2. hely

- 2015-03-02

Győzelemmel tettük kerekké az alapszakaszt
Lendületes, szórakoztató mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk a PINKK ellen az alapszakasz utolsó fordulójában
02/28 20:18
    Presztízs rangadóval zárjuk az alapszakaszt
Szombaton 18 órakor a bajnoki címvédő PINKK Pécsi 424 együttesét fogadjuk a bajnoki alapszakasz utolsó fordulójában az MKB Arénában
02/27 17:04
    Isten hozott Dénes Márk!
Csütörtök délelőtt csapatunk, és az idei esztendőben stábunk aktív tagja, Fegyverneky Zsófia egészséges fiú gyermeknek adott életet! Dénes Márk 3850 grammal és 55 centiméterrel jött a világra
02/26 19:11
    Kanadai bedobóval bővült keretünk
Az átigazolási határidő lejárta előtt csapatunk egy új játékos szerződtetéséről határozott
02/26 18:49
    Képernyőn a DVTK elleni győzelmünk
A Sopron TV kedden este 18
02/24 14:54
    Lehűtöttük a miskolci katlant
Változatos mérkőzésen valamennyivel mindig a hazaiak előtt jártunk, és megérdemelt 7 pontos győzelmet arattunk Miskolcon! ALUINVENT-DVTK - UNIQA EUROLEASING SOPRON 70-77 (16-18, 14-19, 20-19, 20-21) Miskolc, 1700 néző
02/22 17:54
    Szurkolók kontra kosarasok hétfőn
Az idei évben utolsó alkalommal, ám kibővített létszámban várjuk beszélgetős estünkre azon szurkolóinkat, akik szeretnének többet megtudni stábunk és csapatunk tagjairól
02/21 23:02
    Miskolci erőfelmérő, kockázat nélkül
Vasárnap este foglal helyet először csapatunk kispadján frissen kinevezett vezetőedzőnk, Sterbenz László
02/20 12:30
    Sterbenz László munkába állt
Szerda délután új vezetőedzőnk, Sterbenz László hivatalosan is bemutatkozott csapatunk tagjainak, majd megtartotta az első edzését
02/19 11:17
    Sterbenz László az új vezetőedző
„A mai napon felmentettük Igor Poleneket a vezetőedzői feladatai alól” - kaptuk a tömör hírt Török Zoltántól
02/17 18:25
    Légy részese az idei női kosárlabda Európa-bajnokságnak
Gőzerővel folynak a nyári EB előkészületei, melynek keretében megkezdődött az önkéntesek toborzása is a kontinensviadal helyszíneire, így Sopronba is
02/16 11:15
    Első helyen zártuk az alapszakaszt!
Az első félidőben még érződött csapatunkon a szerdai vereség hatása, de a szünet után mind támadásban, mind védekezésben határozottabban és nagyobb önbizalommal mozogtunk, és győzelmünkkel, két fordulóval a vége előtt, matematikailag is bebiztosítottuk első helyünket az alapszakasz során! UNIQA EUROLEASING SOPRON - CMB-CARGO UNI GYŐR 76-69 (18-19, 19-12, 18-16, 21-22) Sopron, 500 néző
02/15 20:18
    Több, mint megyei rangadó!
Vasárnap 18 órakor a bajnokságban közvetlenül mögöttünk álló CMB-CARGO UNI Győr együttesét fogadjuk az MKB Arénában
02/13 19:45
    Izraeli örömünnep az Arénában
Az első mérkőzés erőn felüli teljesítménye után rendkívül meggyőző teljesítménnyel oszlatta el elődöntős álmainkat a Maccabi, mely megérdemelten jutott be az Európa Kupa legjobb négy együttese közé
02/11 20:19
    A Hatodik Ember döntő tényező lehet!
Bemutató mérkőzés a félidőben! Szerdán 18 órakor óriási mérkőzésre van kilátás az Európa Kupa negyeddöntőjének visszavágóján
02/10 09:54
    Karnyújtásra az alapszakasz első helyétől
Csapatunk egy pasaréti győzelemmel zárta a hetet, így három fordulóval a vége előtt, egy lépésre került az alapszakasz elsőségtől
02/07 19:42
    Megfogyatkoztunk
Az alapos orvosi vizsgálatok megerősítették azt, amire a sérülés jellegéből következtetni lehetett
02/07 16:27
    Szombaton már a fővárosban pattogtatunk
Jó játékkal, kedvező eredményt ért el csapatunk csütörtök este a Maccabi vendégeként az Európa Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén
02/06 12:11
    A hajrában fordított a Maccabi
Csapatunk remek teljesítményt nyújtott az Európa Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, de a hajrában nem bírta el a harmadik negyedben megsérült Kayla McBride kiesését