Keresés:     2014 november 27. csütörtök

Visszavágtak szurkolóink

Idén először vesztesen hagytuk el a parkettet, igaz nem a kosárlabda, hanem a bowling pályán. Tavaly izgalmas végjátékban behúztuk a mérkőzést, idén azonban esélyünk sem volt a remekül felkészült szurkolói csoportunk ellen, akik megérdemelten emelték magasba a vándorserleget. Gratulálunk!

Képriport

- 2014-11-25

Csak a PINKK örülhetett
Megszenvedtek a hétvégén Európa Kupa ellenfeleink
11/24 09:44
    Teljesítettük a feladatot
A nehéz nemzetközi és bajnoki találkozók után a Vasas ellen a kötelező győzelmet is bezsebeltük
11/22 17:55
    Ingyenes mérkőzés szombaton
A jövő heti szünet előtt az MKB-EUROLEASING VASAS együttese látogat hozzánk bajnoki mérkőzésen november 22-én, szombaton 18 órakor, melyre a belépés díjtalan! Csapatunk három nehéz mérkőzéssel a lábában kissé fáradtan, de jó formában várja az összecsapást
11/21 11:52
    Háromból három
Lendületes, élvezetes játékkal szereztük meg a harmadik győzelmünket az Európa Kupában
11/19 20:15
    Folytatnánk a jó sorozatunkat
Szerdán 18 órakor hazai környezetben is pályára lépünk az Európa Kupában, ahol az első két fordulóban bravúros győzelmeket arattunk a Pinkk Pécsi 424 és a Basket Landes vendégeként
11/18 21:25
    Namur vereség a belga rangadón
A Saint Katelij otthon tartotta a bajnoki pontokat, beérve ezzel a tabellán szerdai Európa Kupa ellenfelünket, a Namur együttesét
11/17 11:49
    Maratoni csatában maradtunk veretlenek
A második negyedbeli hosszabb zárlatunkat is túlélve, hosszabbításban kerekedtünk felül a PEAC-Pécs együttesén
11/16 21:17
    Rangadó a Lauberben
Csapatunk csupán két napot töltött Sopronban a héten, hiszen Franciaország után vasárnap 19 órától Pécsen vár ránk újabb nehéz mérkőzés
11/16 16:16
    Meghajolt a francia éllovas!
Izgalmas végjátékban megőriztük pár pontos előnyünket, így nagyszerű győzelmet aratva, két forduló után hibátlanok maradtunk az Európa Kupában
11/12 20:42
    Nehéz dió lesz a francia éllovas
Szerda este 20 órakor a Basket Landes otthonában folytatjuk szereplésünket az Európa Kupában
11/11 23:06
    Ismét nyert a Basket Landes
Szerdai ellenfelünk, a Basket Landes a Calais otthonában nyert egy erős első negyeddel, 73-67 arányban
11/10 21:59
    Rápihentünk a nehezebb feladatokra
Nem kellett ma mindent kiadnunk magunkból, de így is magabiztos győzelemmel zártuk a Szekszárd elleni bajnokit
11/08 17:31
    Dupla mérkőzés az Arénában
Szombaton a megszokottnál korábbi időpontban, 15
11/07 19:34
    Sikerrel debütáltunk az Európa Kupában!
Meggyőző csapatjátékkal, valamivel mindig a hazaiak előtt haladva, 17 pontos győzelmet arattunk a bajnoki címvédő Pinkk Pécsi 424 otthonában
11/06 18:37
    A bajnok otthonában esünk neki az Európa Kupának
Új téren, az Európa Kupában mérettetjük meg magunkat a 2014/2015-ös szezonban
11/05 20:14
    Jövő héten ismét Bajnokok Tornája az MKB Arénában!
November 10-15
11/04 12:58
    Török Zoltán volt a PulzusTV vendége
A soproni PulzusTV Szemtől Szemben legutóbbi adásában Török Zoltán ügyvezetőnk volt a vendég
11/02 21:58
    Kellett ez a teszt!
A ceglédi utazás után igen nehéz programot vállaltunk be azzal, hogy Prága felé vettük az irányt, ahol a bombaerős Euroliga résztvevő, USK Prága volt a vendéglátónk
11/01 19:59
    Beosztották a gólszerzést
Puha védekezéssel indítottunk, majd ezen változtatva, lendületes játékkal, pillanatok alatt elrobogtunk a ceglédiek mellett
10/30 19:39
    Cegléd és Prága következik
Hétközi mérkőzésen lépünk pályára csütörtökön 18 órakor Cegléden, ahol remélhetőleg folytatjuk az első fordulókban mutatott lendületes játékunkat