Keresés:     2017 november 20. hétfő
img1img2img4img5img7img8img9img10img11img12img13img14












MINDEN AMI EUROLIGA - Menetrend, Eredmények, Információk >>

    Program - Női A csoport 2017/2018


 Forduló  Hazai  Vendég  Időpont  Játékvezetők  Eredmény
 1. forduló  Sopron Basket  BEAC Újbuda  2017. 09. 29. - 18:00  Söjtöry Tamás , Horváth Alajos
(Várhalmi Zsolt)
102-42 
 2. forduló  Aluinvent DVTK Miskolc  Sopron Basket  2017. 10. 02. - 18:30  Cziffra Csaba , Gy?rffy Pál
(Balogh László)
65-79 
 3. forduló  Sopron Basket  ZTE NKK  2017. 10. 07. - 18:00  Balog György , Surányi Gábor
(Mocsai László)
95-67 
 4. forduló  CMB CARGO UNI Győr  Sopron Basket  2017. 10. 15. - 17:00  Papp Péter , Jakab László
(Bodrogváry Iván)
78-77 
 5. forduló  Sopron Basket  VBW CEKK Cegléd  2017. 10. 22. - 18:00  Földházi Tamás , Ádám József
(Schäffer Béla)
84-51 
 6. forduló  MTK  Sopron Basket  2017. 10. 28. - 18:00  Balog György , Balogh Gyula
(Bogárdi János)
49-89 
 7. forduló  Sopron Basket  PEAC-Pécs  2017. 11. 05. - 18:00  Cziffra Csaba , Minár László
(Balogh László)
89-37 
 8. forduló  KSC-Szekszárd  Sopron Basket  2017. 11. 26. - 19:00  
 
 9. forduló  Sopron Basket  PINKK-Pécsi 424  2017. 12. 02. - 18:00  
 
 11. forduló  Sopron Basket  Vasas Akadémia  2017. 12. 16. - 16:30  
 
 12. forduló  BEAC Újbuda  Sopron Basket  2018. 01. 06. - 15:00  
 
 13. forduló  Sopron Basket  Aluinvent DVTK Miskolc  2018. 01. 13. - 18:00  
 
 14. forduló  ZTE NKK  Sopron Basket  2018. 01. 20. - 17:00  
 
 15. forduló  Sopron Basket  CMB CARGO UNI Győr  2018. 01. 28. - 18:00  
 
 16. forduló  VBW CEKK Cegléd  Sopron Basket  2018. 02. 03. - 18:00  
 
 17. forduló  Sopron Basket  MTK  2018. 02. 21. - 18:00  
 
 18. forduló  PEAC-Pécs  Sopron Basket  2018. 02. 25. - 18:00  
 
 19. forduló  Sopron Basket  KSC-Szekszárd  2018. 03. 04. - 18:00  
 
 20. forduló  PINKK-Pécsi 424  Sopron Basket  2018. 03. 10. - 18:00  
 
 22. forduló  Vasas Akadémia  Sopron Basket  2018. 03. 31. - 18:00  
 






Tilos a www.wb-sopron.com bármely fotójának, írott anyagának vagy részletének újraközlése a szerző,
ill. az oldal írásbeli engedélye nélkül.