Szombaton 18 órakor az Európa Kupa résztvevő VBW-CEKK Cegléd együttesét fogadjuk a Novomatic Arénában, mely az első hazai tét mérkőzésünk lesz a szezonban. A programokkal kísért ünnepi szezonnyitó megtekintése díjtalan!
A hazai pontvadászat a múlt hétvégén már elrajtolt, melyet mindkét fél sikeresen vett. Csapatunk a fővárosban, az NKE-FCSM Csata ellen, míg a ceglédiek otthonukban arattak magabiztos, 92-53 arányú sikert a PINKK-Pécsi 424 együttesével szemben. A CEKK csapatában többen is jól termeltek. A négy légiós 55 pontja mellett a magyar soruk is - köztük az Akadémiánkon nevelkedett, Böröndy Dominika -, ponterős teljesítményt tett le az asztalra. Elégedettek is voltak a mutatott játékkal Cegléden, de a hibáik mellett sem mentek el szó nélkül, melyeket elmondásuk szerint szeretnének kijavítani szombaton.
Szurkolóink által Budapesten is támogatott csapatunk szintén biztató előadást nyújtott az Európa Kupa szereplés irányába lépkedő Csata ellen, de mi is tudjuk, hogy még sok munkára van szükség. Ezzel együtt győzelemre készülünk, mely a 31. hibátlanul megvívott bajnoki sikerünk lehet Gorjanáczékkal szemben. A legszorosabb küzdelem a 2015/2016-os szezonban alakult ki, akkor két ponttal bizonyultunk jobbnak náluk.
A fényjátékkal kísért szombati szezonnyitó keretében már 13 órakor érdemes az Aréna felé venni az irányt. A Női Amatőr bajnokság Piros csoportjában Sportdarázs fiataljaink a MAFC gárdáját fogadják.
16 órától Akadémiánk versenyző csapatai tartanak bemutatót, majd a felnőtt csapatok bemelegítése után 17.20-tól a legkisebb darazsak foglalják el a parkettát. A jövő játékosai után a példaképek folytatják a bemelegítést, majd ünnepélyes keretek között bemutatjuk a két csapatot, visszatekintünk a tavalyi fényes sikerekre, felhúzzuk az ezeknek emléket állító zászlókat, átadjuk az Év Játékosa díjat, majd köszöntők formájában hivatalosan is megnyitjuk a szezont. A feldobás előtt egy jelképes szerződés aláírásra is sor kerül, a félidőben pedig díjazzuk a tavalyi szezon legtöbbet fejlődött 12 utánpótlás játékosát. A mérkőzés végén a kanyarban egy közös szurkoló-csapat fotó készítésére is sort kerítünk!
Szeretettel várunk minden érdeklődőt, ünnepeljük együtt a közös sikereket!
A mérkőzést megelőzően Czukor Dalmát kérdeztük.
A mérkőzés megtekintése DÍJTALAN!
A találkozó nyomon követhető online statisztikai közvetítés formájában az MKOSZ weboldalán illetve élő videókép formájában a sport.mindigo.hu oldalán.
Sopron vs. Cegléd
30 bajnoki/30 győzelem
2791 dobott/1612 kapott pont
Because of the SuperCup game on Tuesday our next home game will take place at an unusual time, on Friday from 6 pm, in which we host BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
A jövő keddi Szuper Kupa mérkőzés miatt szokatlan időpontban, pénteken 18 órakor kerül sor a következő hazai bajnoki mérkőzésünkre, melyen a BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklóst fogadjuk
The board of our club has great experience in managing difficulties, but we are facing an especially huge challenge in terms of functioning due to the energy crisis, as well as on a professional level, since Courtney Vandersloot is for now unable to join our team due to personal reasons
Klubunk vezetésének nagy tapasztalata van már a nehézségek menedzselése terén, de most különösen nagy kihívások elé nézünk a működés tekintetében az energia-válság miatt, illetve szakmai vonalon is, miután személyes okok miatt Vandersloot Courtney egyelőre nem tud csatlakozni a keretünkhöz