Keresés:     2022 augusztus 19. péntek

Győzelmével holtversenyben vezeti a tabellát a Sky

Vandersloot Courtney együttese erős kezdésére alapozva magabiztosan verte a Phoenixet, ezzel pedig utolérte a listavezetőt az amerikai pontvadászatban.

Chicago Sky – Phoenix Mercury 91-75

Már a mérkőzés elején magához ragadta az irányítást a Chicago, 9-7 után egy 10-0-s futással magabiztos előnyre tettek szert, amely a negyed végére elérte a húsz pontot is. A második felvonás első perceiben tovább növelte a vezetését a Sky, azonban ezután összekapta magát a vendég együttes, és egy 14-0-s rohanással visszajöttek a meccsbe, hosszú idő után újra tíz pont alatt volt a különbség, sőt, a félidőre a korábbi huszonhárom egységnyi chicagói vezetésből mindössze hat maradt meg. A térfélcsere után ismét feljavult a Sky, és mielőtt veszélyes közelségbe zárkózhatott volna a Mercury, megint kialakítottak egy tíz pont körüli differenciát, és meg is tartották a negyed végéig. Bár a záró etap elején még indított egy utolsó rohamot a Phoenix, hamar véget vetett a próbálkozásnak a hazai csapat, és végül magabiztos győzelmet aratott, amelynek köszönhetően utolérte a tabellán a las Vegas Aces együttesét, és holtversenyben vezeti a bajnokságot.

A Chicago Sky-ban Vandersloot Courtney kezdőként 22 perc alatt 4 pontot, 3 lepattanót, 3 gólpasszt, 2 szerzett labdát és egy blokkot ért el, valamint volt 2 eladott labdája.

A Sky legjobb dobói: Quigley 19/9, Parker 14/6, Copper 12/3, Gardner 11, Meesseman 10

Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Sky
Vandersloot Courtney együttese Phoenixben nyert a WNBA alapszakaszának utolsó játéknapján
08/15 13:05
    Idegenbeli győzelemmel szerezte meg a negyedik helyet a Storm
Ezi Magbegor együttese már az első negyedben tetemes előnyt épített ki, amelyre a továbbiakban még rá tudott tenni egy lapáttal, így végül simán nyerte meg a találkozót, és bebiztosította negyedik helyét a tabellán
08/13 11:43
    Nem jut rájátszásba a Sparks
Brittney Sykes ponterős játéka ellenére ismét kikapott a Los Angeles, így eldőlt, hogy nem lesznek ott az utószezon küzdelmeiben, Vandersloot Courtney és a Chicago pedig újabb vereségével visszacsúszott a tabella második helyére
08/12 13:12
    Kosáreső Chicagóban
A WNBA ma hajnali rangadóján Vandersloot Courtney és Ezi Magbegor együttese is elérte a százpontos határt, a pontháborúból pedig utóbbi jött ki jobban
08/10 18:50
    Újabb thrillert nyert a Sky
Vandersloot Courtney ismét győzelemhez segítette csapatát a dobogósok rangadóján
08/08 10:16
    Ez történt a héten a WNBA-ben
Nézzük, hogyan szerepeltek a következő szezonban csapatunkat erősítő játékosok a WNBA e heti mérkőzésein!
08/06 09:43
    Nagyot küzdött a sikerért a Storm
Bár Ezi Magbegor együttese az első félidőben szinte végig hátrányban játszott, a térfélcsere után fordítani tudott, és centerünk sokoldalú játékának is köszönhetően győzelmet aratott
07/31 09:19
    Vandersloot Courtney remeklésével nyert a Sky
Jövő évi irányítónk a játék minden elemében kimagasló teljesítményt nyújtott, és győzelemre vezette csapatát
07/30 11:04
    Rangadót vesztett a Storm, kikapott a Sparks is
Vereségével a Seattle lépéshátrányba került a dobogóért folytatott harcban, míg a Los Angeles továbbra is tartja a rájátszást érő helyét a bajnokságban
07/29 12:43
    Ezüstérmes a kupában a Sky
Ma hajnalban rendezték a WNBA kupasorozata, a Commissioner’s Cup döntőjét, amelyen Vandersloot Courtney együttese a Las Vegas-szal szemben maradt alul
07/27 12:11
    Küzdelmes meccsen győzött a Storm
Ezi Magbegor együttese a mérkőzés nagy részében vezetett, de a sikere az utolsó percekig veszélyben volt
07/25 08:07
    Nagy vereségbe szaladt bele a Sparks
Brittney Sykes együttese az első félidőben jól tartotta magát, a térfélcsere után azonban érvényesítette a papírformát az Aces
07/24 12:15
    A végét rontotta el a Storm
Az első három játékrészben kiegyenlített csata zajlott a pályán, az utolsó negyedben azonban lefagyott Ezi Magbegor együttese, így ismét vereséget szenvedett
07/23 09:33
    Végleges a felkészülési menetrendünk
Mint az már ismert, augusztus 15-én kezdjük meg a felkészülést az előttünk álló szezonra
07/22 12:44
    Vandersloot Courtney nélkül nyert rangadót a Sky
Jövő évi irányítónk az agyrázkódás protokoll miatt továbbra sem léphet pályára, csapata azonban így is legyőzte az Ezi Magbegorral felálló Stormot
07/22 09:32
    Szoros meccset nyert a Sparks
Brittney Sykes együttese harminc percig kemény csatát vívott a ligautolsóval, az utolsó negyedben azonban eldöntötte a mérkőzést